Візитка

Переймибіда Ірина Петрівна

Учитель хімії Золочівського ліцею Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області, консультант КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Золочівської міської ради, педагогічний стаж - 30 років, кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії", звання "учитель-методист"


Моє кредо:
“У серце увійде лише те, що йде від серця»

Методична проблема:
“Мотивація навчальної діяльності 
на уроках хімії»

Особистісний і педагогічний портрет
Свій шлях педагог обирає тоді, коли йде на вчительську посаду. А свідомо вибравши його, вже не має морального права виконувати свою роботу погано. Мій педагогічний шлях – це книга життя вчителя, яка складається із цікавих неповторних сторінок. Їх не можна вирвати, а лиш перегортати, перечитувати і пригадувати вчительські будні. Я здобула три освіти, дві з них –  вищі. Розпочинала трудову діяльність у дошкільному навчальному закладі. Працювала у школах І, І-ІІ ступенів. Сьогодні я – вчитель Словітського НВК. Шість років працювала керівником секції хімії МАН. Усі сторінки моєї педагогічної книги яскраві, чисті, наповнені вчительською працею, дитячою радістю,  учнівськими перемогами. Уроки, які проводжу, сповнені новими відчуттями, блискучими враженнями від побаченого та почутого, а в свідомості учнів пробуджується жага до пізнання нового та цікавого.
Різноманіття та індивідуальність підходів до розкриття кожної теми дозволяє залучити до активної роботи весь клас, а отже, дітей з різними нахилами, здібностями та рівнем знань. Ніхто не залишиться непоміченим, недооціненим. Творчість, доброзичливість, розсудливість допомагають мені креативно підходити до кожного уроку. Бачу в учневі, перш за все, особистість, яка не просто набуває у школі знань, а власного досвіду, що ґрунтується на навчально-пізнавальній діяльності. Мої учні – студенти хімічного факультету Львівського національного університету, медичних закладів, учителі шкіл  району. Вони часто повертаються до мене, щоб поспілкуватися, поділитися новими враженнями.Переможець І етапу, лауреат ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2008", номінація "Біологія"


Переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2015", номінація "Хімія"Лауреат ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2015", номінація "Хімія"
Нагородження лауреатів Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2015". Львівська філармонія. Делегація Золочівщини.

 


 

4 коментарі: