У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Але, наймасштабнішим був Голод 1932-1933 років – саме його нині називають геноцидом українського народу, здійсненим сталінським режимом. Українські селяни стали наступними жертвами тодішньої влади після тотальних репресій щодо української інтелігенції та духівництва.
- Головна сторінка
- Візитка
- Опис досвіду роботи
- Майстер-клас
- Нормативні документи
- Дипломи, грамоти, сертифікати
- Педагогічні новинки
- Методична скарбничка
- Календарно-тематичне планування
- Конспекти уроків
- Презентації, 7-8 класи
- Презентації, 9-11 класи
- Завдання для учнів
- Цікаві хімічні досліди
- Науково-дослідницька діяльність
- ЗНО
- На допомогу класному керівнику
- Для батьків
- Безпечні канікули
- Дистанційне навчання
- Фотоколаж
- Поетична сторінка
- Сайт консультанта КУ ЦПРПП
Загальна кількість переглядів сторінки
субота, 28 листопада 2020 р.
четвер, 19 листопада 2020 р.
День Гідності та Свободи
День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно приурочене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
пʼятниця, 13 листопада 2020 р.
День доброти
Сьогодні, 13 листопада, у багатьох країнах світу відзначається щорічний Всесвітній день доброти. Відзначати це свято вперше запропонували учасники волонтерського руху "За доброту", що виник в Японії у 1997 році. Датою для нього був обраний день відкриття у 1998 році в Токіо I-ї конференції Всесвітнього руху доброти.
неділя, 8 листопада 2020 р.
День української писемності та мови
Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова. І це справді так. Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона може втішити серце, загоїти душевні рани, недарма її називають солов’їною.
6 листопада у 6 класі проведено виховну годину, присвячену до Дня української писемності та мови. Класний керівник розповіла про тернистий шлях нашої мови, історію її виникнення. Ми згадали і сумні події, коли українська мова і писемність заборонялась, закривались школи, бібліотеки, припиняли роботу друкарні.
Поки житиме мова в устах народу, доти житиме й сам народ. Цей висновок зробили всі учасники виховної години, яка прищеплює почуття любові до української мови, гордості за нашу рідну Україну, за людей, які мають таку багату спадщину.